Підкуп виборців – кримінал

grechka

Депутати Верховної ради України проголосували зміни до Кримінального кодексу. Зокрема, відтепер:
“Пропозиція, обіцянка або надання виборцю чи учаснику референдуму неправомірної вигоди за вчинення або невчинення будь-яких дій, пов’язаних з безпосередньою реалізацією ним свого виборчого права чи права на участь у референдумі (відмова від участі в голосуванні, голосування на виборчій дільниці (дільниці референдуму) більше одного разу, голосування за окремого кандидата на виборах, кандидатів від політичної партії, місцевої організації політичної партії або відмова від такого голосування, передача виборчого бюлетеня іншій особі), –
караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років.”
Дані по голосуванню доступні онлайн. Депутат від 184 округу Негой проголосував “за”, народні депутати Сальдо, Дмитрук, Опанащенко, які зараз висуваються до Верховної ради та знову намагаються простимулювати активність херсонських виборців, – не голосували взагалі, а депутат Михайленко була відсутня під час сесії.

2 thoughts on “Підкуп виборців – кримінал

 • 15.10.2014 at 9:39 am
  Permalink

  Довожу до вашего сведения, что наши соседи-пенсионеры, в том числе и моя свекровь, проживающие в г.Херсоне по ул. И.Кулика, дом 129 , 14.10.2014г. получили пакеты с гречкой и сахаром от Гирина Владлена, который опять баллотируется в народные депутаты.

  Reply
 • 15.10.2014 at 9:43 am
  Permalink

  Довожу до вашего сведения, что кандидат в народные депутаты Гирин Владлен опять использует подкуп электората. Вчера 14.10.2014г. нашим соседям-пенсионерам, проживающим в г.Херсоне по улице Илюши Кулика, дом 129 были розданы пакеты с гречкой и сахаром. Пенсионеры были очень довольны!

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *