Канада вкладає інвестиції у Арабатську стрілку

26 травня 2017 року голова Щасливцевської сільської ради Віктор Плохушко і директор товариства з канадськими інвестиціями ТОВ «АРАБАТ-ГРУП» Генадій Клименко підписали Меморандум про співпрацю щодо реалізації проекту туристично-рекреаційної сфери в Херсонській області. Про це повідомляє офіційний сайт Щасливцевської сільської ради.
Подія відбулась у Києві в Будинку Уряду України по вул.Грушевська 12, за підтримки голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва, в безпосередній присутності голови Генічеської райдержадміністрації Олександра Воробйова та Президента Канадсько-української торгівельної палати Зенона Потічного.
Згідно Меморандуму за участю канадських інвестицій планується будівництво туристично-рекреаційного комплексу на Арабатській стрілці в с. Генічеська Гірка Генічеського району Херсонської області.
Під час підписання зазначалась необхідність розвитку туристичної галузі Херсонщини, зокрема, формування іміджу Арабатської стрілки як унікальної території туризму та рекреації.
«Це важливий крок на шляху розвитку нашого регіону як курорту. Адже Меморандум передбачає залучення інвестицій з Канади для якісної та повноцінної реалізації туристичного потенціалу Арабатської стрілки», – зазначив Віктор Плохушко.
Це все сталось за участі та сприяння підприємця Дмитра Козонака:

Як повідомив Геннадій Клименко, компанія робила спроби створити рекреаційний комплекс на Арабатській стрілці ще з 2006 року. Був намір побудувати аквапарк. Але за певних причин, не залежних від компанії, реалізувати тоді цей проект не вдалося.
Сьогодні ж, як зазначають інвестори, репутація України у канадському бізнес-середовищі покращилася. Відчувається зацікавленість місцевої влади у розвитку курорту.
Оскільки аквапарк на Арабатській стрілці вже будується, планується побудувати щось інше. Що саме – буде визначено після проведення аналізу інвестиційних проектів. Найближчим часом очікується приїзд у Генічеську Гірку канадських спеціалістів.
Партнером в реалізації цього проекту є Канадсько-Українська торгова палата. Її керівник Зенон Потічний сам родом з України. І в інтерв’ю для «Міст online» він зазначив, що канадські компанії, власники яких мають українське походження, хочуть не лише заробити, але й допомогти державі, в якій народилися їхні пращури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *