9 травня у Херсоні – з Гітлером та Путіним

На мітингу, присвяченому 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, екс-активіст “Правого Сектору”, журналіст “КНК-Медіа” Євген Волков засняв плакат із зображенням Адольфа Гітлера та Володимира Путіна. На плакаті було написано “Херсонщина без фашизму”, “Гітлер = Путін”. Біля плакату фотографувались представники українських патріотичних сил.

Гитлер, Путин, Гітлер, Путін, Херсон, Херсонщина, антифашизм, фашизм, нацизм

В Україні діє заборона на використання нацистської та комуністичної символіки, згідно Закону України №317-19 “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”, але зображення Адольфа Гітлера чомусь не входить до переліку.

9 травня 2014 року під час виступу на мітингу голови Херсонської обласної державної адміністрації Юрія Віталійовича Одарченка, в яком він зазначив, що Гітлер декларував звільнення людей від тирана Сталіна, виникла штовханина і представники прокомуністичних та проросійських сил намагались перешкодити його виступу, а пізніше це було використано у пропагандистських цілях.

One thought on “9 травня у Херсоні – з Гітлером та Путіним

  • 09.05.2017 at 1:38 pm
    Permalink

    “голубые” поднимают головы? что за барабанная дробь ,а-ля немецко-фашистский марш?

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *