Андрій Гордєєв та “губернаторська” ялинка

У Херсоні посадили “губернаторську” ялинку. Про це журналіст Елеонора Гуськова повідомила на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

“Голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв із задоволенням прийняв пропозицію отця Євгенія Сидоренко посадити дерево у сквері біля храму Святої Трійці, що знаходиться у Шуменському мікрорайоні міста Херсона. “Сьогодні в нас місія більше, ніж посадити дерево. Ми облаштовуємо територію з однією метою – ми хочемо, щоб так красиво було у кожного в душі», прокоментував Андрій Гордєєв. Також очільник області вважає, що сьогодні необхідно відроджувати духовність у серці кожної людини. «Лише та країна, де панує духовність, може по праву називатися європейською, в якій всі бажатимуть жити і працювати».
У акції з озеленення взяв участь і народний депутат України Александр Спиваковский «Дуже важливо, щоб існували такі майданчики, де б люди могли формувати свою духовність. Коли освіта і духовність гармонійно поєднуються, тоді ми матимемо успішну країну».
Нагадаємо, що у сквері біля храму Святої Трійці вже ростуть дерева, висадженні відомими політиками, волонтерами, громадськими діячами і Херсонським міським головою Володимир Миколаєнко.”

Євгеній Сидоренко був у складі делегації чиновників та депутатів, що привозила до Херсону з Києва “благодатний вогонь”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *